wszystkie tematy dla Otwarta dyskusja Otwarta dyskusja Brakujące funkcje po aktualizacji
wszystkie tematy dla Otwarta dyskusja

Brakujące funkcje po aktualizacji

Kania 7 lat temu
  • Brakujące funkcje po aktualizacji

    0
    7 lat temu

    Jakiś tydzień temu odkryłem, że coś się zmieniło za moimi plecami. Jak mniemam wskutek niekontrolowanej (przecież) przeze mnie aktualizacji MS Access poprzez internet pojawiły się następujące problemy:

    1. Zniknęły (z listy wyboru) niektóre argumenty: np. Kopiuj i Wklej dla akcji UruchomPolecenieMenu
    Zwyczajnie nie ma ich na liście rozwijanej wyboru argumentu.
    Kontrolnie sprawdziłem akcję UruchomPolecenieMenu i te dwa argumenty dla swoich własnych makroprogramów zrobionych kiedyś w Access 2003 przekonwertowanych na 2016. Tam te argumenty zostały zamienione przy konwersji do 2016 na angielski Copy i Paste. Ale próba wpisania Copy i Paste ręcznie przy tworzeniu nowych makroprogramów w 2016 kończy sie informacją, że argumenty można wybierać tylko te które są na liście rozwijanej do wyboru. Czyli konwersja zaszyła poprawne działania tych akcji i argumentów ale nowy Access, ten 2016, nie pozwala już na projektowanie makroprogramów z udziałem tych, podstawowych dla mnie, akcji – nawet jeśli nadam im format taki sam jaki nadała im konwersja
    2. Argument FilltrujWedługWyborów dla akcji UruchomPolecenieMenu nie działa w ogóle chociaż jest na liście wyborów. Zgłaszany jest numer błędu 2046 dla argumentu 208…

    Wymienione wyżej problemy najprawdopodobniej sa tylko czubkiem góry lodowej najprawdopodobniej. Proszę o pomoc, sugestie co z tym zrobić

    Odpowiedz

    Wystąpił błąd, spróbuj ponownie!

    • Brakujące funkcje po aktualizacji

      0
      7 lat temu

      Raczej niewiele z tym można zrobić. Jedynie zgłosić do Microsoftu utratę funkcjonalności oprogramowania.

Metody płatności:
  • Przelew
Dodano do koszyka